Блог про портретну фотографію

Унікальні аксесуари з мушель для тематичної фотосесії на Самуї

14 Sep 2022
Хто з дівчаток у дитинстві не мріяв стати Русалонькою та зустріти прекрасного Принца? Саме на острові Самуї надається така можливість дівчатам приміряти чудове вбрання та аксесуари прикрашені мушлями, перлинами та різними декоративними деталями.

Чоловічі пози для фотографій. Поради від професіонала

13 Sep 2022
На відміну від жінок, чоловіки не надто захоплюються фотосесіями. Часто для них час, проведений перед камерою, це більше випробування, ніж розвага. Можливо, чоловік під час фотосесії нервуватиме і “закриватиметься”. Завдання фотографа – заспокоїти та допомогти розслабитися такому клієнтові.

Як отримати приголомшливі фотографії йоги на Самуї

25 Aug 2022
Самуї стає дедалі популярнішим місцем для любителів йоги. Незважаючи на те, що особисто я ледве можу дістати пальці ніг, я багато працюю з місцевими йога-ретритами та їхніми відвідувачами, і це для мене величезне задоволення.

Фототур на Самуї

21 Jul 2022
Звичайна фотосесія найчастіше має якісь обмеження. За часом та пов'язаними з цим територіальними лімітами. Для того, щоб зняти ці межі, я створив спеціальний пакет, який дозволяє вам насолодитися прекрасними видами Самуї й отримати масу фотографій нікуди не поспішаючи.

Чому важливо робити професійний макіяж для фотосесії

20 Jul 2022
Фотосесія - це гарний спосіб зробити свою відпустку незабутньою. А також - чудовий спосіб побачити себе збоку. Але гарний результат вимагає не тільки досвідченого фотографа, але й також ретельно і гармонійно продуманого образу з професійним макіяжем.

Фотосесія зі слоном на Самуї

23 Jun 2022
У Таїланді слон є священною твариною та національним символом країни. При цьому через величезний туристичний попит цих дивовижних тварин часто утримують у стиснених умовах і піддають жорстокому поводженню.
from cache
Time: 25.0361