Портретний фотограф Портфоліо

  • На Самуї можна фотографувати не лише на пляжі і не лише у купальниках. Запрошую на портретну фотосесію. Сукні, красиві портрети, неймовірні види - все це доступно для вас цілий рік.
  • Отримайте повну інформацію
    Перевірити дату
    без жодних зобов'язань
    Переглянути ціни
Фотограф історій кохання та парочек (Портфоліо) Пляжний фотограф (Портфоліо)

look_at_full_shootings

Так, мені подобаються фото та відгуки!


Переглянути ціни Перевірити дату

Індивідуальні фотосесії

Зробити собі індивідуальну фотосесію хоч раз у житті має кожна людина. Дуже часто чую від людей фразу "я не вмію фотографуватися" або "я погано виходжу на фотографіях". При чому на зустрічне запитання "чи були у вас фотосесії у професійного фотографа" - відповідь негативна. Тобто. люди судять про себе на досвіді фотографій зроблених аматорами в умовах, які цей фотограф не контролював і не розумів, що дійсно потрібно тій чи іншій людині.

Професійний фотограф знає та вміє як вас "поставити", що потрібно сказати, щоб ви розслабилися і зробить хороші фотографії. До того ж володіючи вміннями та досвідом, професійний фотограф має ще й гарну техніку, яку знає як можна використовувати і в яких умовах вона дає максимально хороший результат.


Warning: filemtime(): stat failed for /home/dimasfrolov/public_html//js/talkme-ua.js in /home/dimasfrolov/public_html/tmp_new.php on line 1340

Warning: filemtime(): stat failed for /home/dimasfrolov/public_html//js/talkme-ua.js in /home/dimasfrolov/public_html/tmp_new.php on line 1341
from cache
Time: 28.85604