Пляжні та будуарні фотосесії

Приїхати на Самуї та не зробити фотосесії на пляжі – це можна вважати великою помилкою. Потрапляючи сюди під враженням, залишаються всі без винятку. Частина людей звичайно задовольняються фотографіями з телефонів, але коли хочеться хороших якісних фото на пляжі, краще звернутися до професійного фотографа.

Індивідуальні фотографії на пляжі у купальнику – це постановочна фотосесія. Тут дуже важливо відчути свою впевненість та сексуальність. Я ж як фотограф підказую моделі, як спозувати, щоб отримати хороший результат. Вам не потрібно переживати та соромитися, адже моє головне завдання це грамотно направити вас, щоб ви розслабилися та почували себе комфортно.

Пляжі Самуї дуже різноманітні, про них написано дуже багато статей та добірок на сайтах блогерів. Можу сказати точно, що я знаю всі можливі варіанти і підкажу вам ті пляжі, де більше 5 осіб на весь пляж вже буде натовпом, тому що зазвичай там взагалі нікого немає. Ніхто не буде вас бентежити і вирячитися, так що фотосесія пройде в стані повної насолоди всім процесом зйомки.