Сімейні та дитячі фотосесії

Сімейна фотосесія на острові Самуї

Найприємніша частина того, щоб бути сімейним фотографом Самуї, - це проведення фотосесії та насолода процесом зйомки разом із клієнтами. Вам не потрібно позувати і турбуватися - море та сонце - найкращі режисери всіх часів. Все проходить настільки природно, що моїм клієнтам нічого не потрібно радити. Вони позують і почуваються моделями, тому що мої рекомендації дають вам відчуття впевненості та спокою.

Численні пляжі, автентичні ринки, храми та художні центри - це чудові місця, де можна приємно провести час на Самуї. Я як сімейний фотограф не втрачу жодного з цих дорогоцінних моментів. Зазвичай мої клієнти отримують не лише безліч спільних картинок та групових портретів. Я даю кожному члену сім'ї персональну міні-сесію. Деякі фотографії більш традиційні, наприклад, батьки відпочивають із кокосами; бабусі та дідусі з онуками на колінах і т.д., але я ніколи не обмежуюсь стандартними ідеями. Тому ми також бігаємо, стрибаємо, граємо, танцюємо, жартуємо і дурімо, що дозволять дітям демонструвати свою особистість, природність та творчий погляд на все, що відбувається.

Для багатьох людей їхня сім'я - найбільший скарб, який тільки можна уявити. Якщо ви один з них, можливо, ви захочете зберегти якісь пам'ятні переживання, які пов'язують вас із вашими близькими. Хіба сімейний фотоальбом не є прекрасним матеріальним свідченням вашої любові та зв'язку?