Портретні фотосесії

Портретний фотограф Самуї

Не дивно, що моя улюблена частина роботи портретний фотограф пов'язана з позитивними емоціями разом із моїми клієнтами. Їм не потрібно піклуватися про те, як правильно позувати і піклуватися про якийсь особливий настрій — море та сонце — найкращі режисери на світі. Дух Самуї розслабляючий і грайливий. Все це здається тут настільки природним, що мої моделі, більшість з яких не є професіоналами, часто не потребують порад щодо позування і дій перед моєю камерою. Приходьте та переконайтеся.

Довгі пляжі, жваві автентичні ринки, храми, спа-салони та художні центри — це місця, де можна весело провести час на острові . А я, як фотограф-портретист не впустю жодного з цих дорогоцінних моментів. Мої клієнти отримують не лише масу спільних фотографій та групових портретів, якщо приходять парою чи компанією друзів. Кожному з них також проводжу індивідуальну міні-сесію. Деякі фотографії виконані в традиційнішому стилі «must have» (точно треба), наприклад, чоловік і дружина відпочивають попиваючи сік з кокосу; подружки в басейні з величезними надувними іграшками. Але при цьому ми не обмежені в ідеях, тому ми теж можемо стрибати, грати, танцювати, жартувати, дуріти, виявляти індивідуальність, справжність та креативність.

Для багатьох людей відпочинок на Самуї є незабутнім періодом року. Якщо ви один з них, можливо, ви захочете сфотографувати і зберегти деякі з цих чарівних переживань. Хіба ваші дивовижні, чудової якості фотографії не є чудовим матеріальним свідченням того, наскільки вам пощастило?