Попередня весільна зйомка на Самуї

Що таке зйомка перед весіллям?

Коли пара влаштовує фотосесію після заручин, але перед власним весіллям, у Європі та Америці це прийнято називати “engagement shoot”, в Азії – “pre-wedding”, ну а російською це "перед-весільні зйомки" або "зйомка" лавсторі". Ставлення людей до даного виду зйомки теж радикально відрізняється, і я це чудово розумію, але хотілося б торкнутися ряду моментів, щоб показати вам, що справа тут не в “хочеться-не хочеться”. Витрата часу та грошей? Чорт, так. Але давайте подивимося, що ви отримуєте натомість.

Навіщо потрібна перед-весільна зйомка?

Насамперед тому, що на такій зйомці ви можете виробити спільну мову з фотографом, особливо якщо це буде той самий фотограф, якого ви найняли для зйомки весільного дня. Ви зможете зрозуміти стиль його роботи і те, чи він підходить вам

.

Зйомку лавсторі проводяться найчастіше в casual вбраннях і в такому ж настрої. Бонусом такої фотосесії є, звичайно, фотографії, зроблені в пік ваших стосунків. І якщо пропозиція руки і серця була зроблена зовсім недавно, то зняти цю любовну історію на фотографіях буде набагато простіше.

Передвесільна зйомка дає більше свободи та креативу

Хочу повернутися до того моменту, що в Азії цей вид зйомок називають саме "перед-весільним". Але відрізняються такі зйомки не лише назвою. На відміну від зйомки лав сторі ці зйомки робляться у весільному вбранні. Причому пара може “приміряти” він абсолютно різні образи і колірні рішення. У моєму досвіді були і чорні, і райдужні весільні сукні. А червоні, жовті та фіолетові трапляються досить часто.

Також такий підхід дає можливість підійти до зйомки більш глобально. І якщо в engagement зйомках основним настроєм є легкість і безтурботність любовних стосунків, то у весільному вбранні будь-яка зйомка додає ошатності та шику.

Стиль нарядів на зйомці

На перед-весільній зйомці можна дозволити собі плаття з 3-метровим шлейфом… можна забратися на якесь дерево чи скелю. Навіть скуповуватися в цій сукні. Я не маю на увазі, що мета таких зйомок зробити найшаленіші фотографії, але це дає можливість креативити і створити справді унікальні та неймовірні кадри.

Одним із варіантів перед-весільних зйомок є використання традиційного весільного вбрання різних країн. Наприклад, роблячи передвесільну зйомку на Самуї, ми часто використовуємо національні тайські вбрання.

Отже, ви визначилися, що хочете зробити таку зйомку.

Як готуватися до перед-весільної чи лав сторі фотосесії?

Здається, що тут немає нічого складного і, можливо, навіть і готуватися не потрібно. Але якщо ви замислитеся, то зрозумієте, що це не так. Під час підготовки до зйомки вам потрібно врахувати багато невеликих нюансів, які я складу для вас у невеликий список.

Чеклист для перед-весільної зйомки.

1. Проведіть пошук фотографа

Як не банально, але це бажано зробити одним із перших пунктів. Адже фотограф допоможе вам організувати та підкаже рішення практично за всіма іншими пунктами. І ще два найважливіших пункти при виборі фотографа це його портфоліо і наскільки він вам підходить як людина. Звичайно ж, вам буде важливий і бюджет фотографа. Але найголовніше щоб ви порозумілися з фотографом і він працював саме в тому стилі, який вам подобається. Докладніше про вибір фотографа у моїй статті “Як вибрати фотографа”.

2. Продумайте та підготуйте свої ідеї

Звичайно ж звернувшись до професіонала, ви зможете дізнатися величезну кількість варіантів про те, які можуть бути фотосесії, стилі. Але фотограф ніяк не зможе потрапити до вас на думку і дізнатися про що думаєте саме ви. Як ви бачите свою ідеальну фотосесію. Що ще важливіше, фотограф не знає вас та вашої індивідуальності. Наскільки б ви не потоваришували з ним протягом підготовки, тільки ви зі своїм партнером знаєте ваші особисті фішки, штучки, любовні моменти. Саме ці моменти привнесуть у вашу фотосесію ту саму унікальність, про яку ви захочете розповісти своєю історією у фотографіях. Я підготував для вас точний список питань, який допоможе вам підготуватися до зйомки у моїй статті: “Як приготуватися до фотосесії на Самуї?”

3. Зустріться з фотографом

Так-так, ця зустріч дасть вам набагато більше, ніж години листування в різних месенджерах та емейлах. Але якщо особисте спілкування неможливе, інтернет дозволяє це виправити, де б ви не знаходилися.

4. Виберіть найкращий час для зйомки

В інтернеті постійно тиражують інформацію про те, що найкращий час для зйомки — це захід сонця. Я згоден із цим твердженням, але лише частково. Це пов'язано насамперед із особливостями Самуї. Західний час у тропічних екваторіальних широтах дуже швидкоплинний. Тобто. сам “захід сонця” триває лише 10-20 хвилин. Після чого настає повна темрява. І ось ще один момент. Для отримання на фотографіях блакитної води необхідно, щоб сонця було високо. В іншому випадку світло сонця відображатиметься у воді і море буде сірим. Отже, такі фотографії виходять приблизно з 10 ранку до 3 вечора. Якщо ж у вас є чітке розуміння, який ефект ви хочете отримати, озвучте ці ідеї фотографу і він вам запропонує точний час для такої зйомки.

5. Не забувайте про прості поради та хитрощі, щоб виглядати ідеально

І я зараз не тільки про макіяж та зачіску. Сплануйте свій сон та харчування. Вечір перед зйомкою в барі з друзями може позначитися дуже плачевно на вашому зовнішньому вигляді та головному стані. Лягайте спати під час і не пийте багато води. З іншого боку, не уникайте пити воду взагалі. Нестача води також може позначитися на свіжості вашого обличчя.

6. Успіхів!

Вибравши собі хорошого фотографа, вам не буде про що переживати. І навіть не маючи жодного досвіду, ви чудово проведете час, а заразом побачите ті місця, які ви б і не знайшли з гідами. Оскільки фотографи знають і вишукують спеціально фотогенічні та красиві локації.