Весільні поради

Фотографії наречених на Самуї

15 Sep 2022
Коли йдеться про настільки значну подію як весілля, цілком природно програвати в пам'яті кожен її момент навіть через роки. Зафіксувати і зберегти їх неможливо без допомоги професійного фотографа. Коли батько вручає свою дорогу дочку фактично чужій людині, знаючи, що це початок нової віхи в її житті; коли тендітна бабуся спостерігає за тим, як онук одружується з дівчиною своєї мрії…

Самуї або Пхукет для медового місяця - 7 характеристик від фотографа

15 Sep 2022
Найчастіше багато моїх клієнтів під час планування своєї відпустки в Таїланді мають низку труднощів при виборі того чи іншого напрямку. Тому я вирішив скласти нотатку, яка спирається на мої особисті уподобання.

Весільні букети на Самуї

21 Aug 2022
Весільний букет - це чудовий і незамінний атрибут кожного весілля. Живі квіти привносять у дійство свіжість та елегантність, і водночас служать сентиментальним нагадуванням про старовинні звичаї.

Як вибрати вашого весільного фотографа? Поради та рекомендації

21 Aug 2022
Під час планування весілля на екзотичному острові, важливо заздалегідь мати уявлення про те, як мине ваш особливий день. Наприклад, на що чекати, наймаючи весільного фотографа? Як відсіяти невідповідних кандидатів? Як виглядатиме ваша взаємодія в процесі самого весілля, і, найголовніше: на який результат очікувати?

Як організувати відпочинок на Самуї

23 Jun 2022
Не секрет, що Таїланд один із найпопулярніших напрямків для подорожей, але багато питань так і залишаються відкритими. Я б радив усім розподілити свій відпочинок наступним чином

Весільний фотограф на острові Панган

23 Jun 2022
Оскільки ви тут, я припускаю, що ви шукали весільного фотографа на острові Панган. Це чудове місце для весілля та медового місяця, і я тут, щоб допомогти вам зробити цей досвід незабутнім.
from cache
Time: 13.15689